O nás

Internetový obchod s luxusnou spodnou bielizňou Veraland.sk

Veraland je tu pre vás od roku 2010. Prinášame Vám najnovšie kolekcie luxusnej spodnej bielizne značky Lormar, ktorá už oslovila množstvo zákazníkov po celom svete. Talianska spodná bielizeň sa vyznačuje eleganciou Talianom vlastnou.

Nádherné modely v odvážnych kombináciách, ktoré pôsobia elegantne, ako každá kolekcia ktorú predstaví tento výrobca.

Pravidelne nás zásobuje nádhernými sezónnými modelmi.

V našom e-shope nájdete aj ďalšie svetoznáme značky ako sú Sielei, Infiore, Pierre Cardin, Leilieve, John Frank, Julimex...

Veraland nie je jediný e-shop, ktorý ponúka luxusnú spodnú bielizeň.

Ale ako jediný ponúkame tovar s originálnymi videonáhľadmi a vlastnými fotografiami.

Našou snahou je ponúknuť Vám kompletný servis (poradenstvo, kompletné služby s predajom spojené).

V našom obchode sa riadime pravidlom slušnosti a na každý dopyt sa snažíme v najkrajšom možnom čase  reagovať.

Veraland.sk je ochotný kvalifikovane poradiť prostredníctvom e-mailu, chatu, prípadne telefonicky a našou prioritou je vaša spokojnosť.

Máte akýkoľvek technický problém pri objednávke? Neváhajte nás osloviť - sme tu pre vás.


Za našou firmou stojí zodpovedný team, na čele ktorého je odborník, riadiaci pracovník i špecialista v jednej osobe.

 Viera Blašková-VERA

 Novozámocká 3209/11, Zvolen 960 01

 Číslo živnostenského registra: 670-19911
  IČO:  45601178 
  DIČ:  1082969338  IČ DPH: SK1082969338
 tel: 0905 337 910 

 Predaju spodnej bielizne sa venujem niekoľko rokov. Ponúkam Vám prvotriedny tovar i poradenstvo pri výbere veľkosti spodnej bielizne. Samozrejmosťou je doklad o kúpe a záruka. Ak nájdete na nete nižšiu cenu neváhajte ma kontaktovať (cenu - pokúsim sa Vám vyhovieť :-)). Našou snahou je vaša spokojnosť. Presvedčte sa. V e-shope máte i veľa video náhľadov tovaru Lormar, Sielei, Leilieve, ... a detailné foto. Teším sa na vás. Každú sezónu Vám prinášame i množstvo nových kolekcií hlavne od výrobcu Lormar na ktorého sa špecializujeme.

Ďakujem za prejavenú dôveru.


LORMAR NAJNOVŠIE PRODUKTY

Podprsenka Lormar Triangolo Extra

Podprsenka Lormar Triangolo Extra

novinka Lormar trojuholníkový strih jemne vystužená bezkosticová podprsenka Podprsenka Lormar Triangolo Extra Podprsenka Lormar Triangolo Extra z novej kolekcie 2021 Lormar Extra Ordinery. Podprsenka Lormar Triangolo Extra tr..

20,00€

Spodné prádlo Lormar
Podprsenka Lormar Vela Extra

Podprsenka Lormar Vela Extra

novinka Lormar trojuholníkový strih jemne vystužená bezkosticová podprsenka možnosť vložiť vypchávku Podprsenka Lormar Vela Extra Podprsenka Lormar Vela Extra z novej kolekcie 2021 Lormar Extra Ordinery. Podprsenka Lormar V..

20,00€

Spodné prádlo Lormar
Podprsenka Lormar Invisibile Extra

Podprsenka Lormar Invisibile Extra

novinka Lormar trojuholníkový strih nevystužená bezkosticová podprsenka Podprsenka Lormar Invisibile Extra Podprsenka Lormar Invisibile Extra z novej kolekcie 2021 Lormar Extra Ordinery. Podprsenka Lormar Invisibile Extra j..

20,00€

Spodné prádlo Lormar
Brazílky Lormar Extra

Brazílky Lormar Extra

luxusná novinka Lormar transparentná látka Brazílky Lormar Extra Brazílky Lormar Extra z luxusnej kolekcie Lormar Extra Ordinary. Brazílky Lormar Extra sú vyrobené v kombinácii hladkého mikrovlákna a transparentnej látky, ktorá sa nachádza na zadne..

9,90€

Spodné prádlo Lormar
Nohavičky Lormar Extra

Nohavičky Lormar Extra

luxusná novinka Lormar transparentná látka Nohavičky Lormar Extra Nohavičky Lormar Extra z luxusnej kolekcie Lormar Extra Ordinary. Nohavičky Lormar Extra sú vyrobené v kombinácii hladkého mikrovlákna a transparentnej látky, ktorá sa nachádza na za..

9,90€

Spodné prádlo Lormar
Podprsenka Lormar Plunge Extra

Podprsenka Lormar Plunge Extra

novinka Lormar širší stred jemne vystužená podprsenka s kosticou Podprsenka Lormar Plunge Extra Podprsenka Lormar Plunge Extra z novej kolekcie 2021 Lormar Extra Ordinery. Podprsenka Lormar Plunge Extra je jemne vystužená ..

20,00€

Spodné prádlo Lormar
Podprsenka Lormar Fascia Extra

Podprsenka Lormar Fascia Extra

novinka Lormar korzetová podprsenka jemne vystužená podprsenka s kosticou Podprsenka Lormar Fascia Extra Korzetová Podprsenka Lormar Fascia Extra z novej kolekcie 2021 Lormar Extra Ordinery. Podprsenka Lormar Fascia Extra ..

20,00€

Spodné prádlo Lormar
Podprsenka Lormar Double Camelia

Podprsenka Lormar Double Camelia

luxusná čipka košíčky v smotanovej farbe novinka séria Lormar Camelia 2021 push up efekt +2 čísla výplň gél + vzduch Podprsenka Lormar Double Camelia Podprsenka Lormar Double Camelia s výplňou gél + vzduch Vám dodá..

27,50€

Spodné prádlo Lormar