• Výrobca:   Lormar
 • Model:   frizzante-plunge
 • Dostupnosť: dodanie 7dni
 • Cena:   19,90€
Dostupné možnosti

 • jemne vystužený košíček
 • jemná úprava čipky
 • podprsenka s kosticou
 • nová kolekcia Lormar Frizzante

Podprsenka Lormar Frizzante Plunge

Podprsenka Lormar Frizzante Plunge z novej basic kolekcie Lormar Frizzante. Podprsenka Lormar Frizzante Plunge klasického strihu, s kosticou. Podprsenka Lormar Frizzante Plunge má jemnú výstuž a vyrobená je z jemnej luxusnej krajky - soft touch. Podprsenka Lormar Plunge s motívom Tatoo efect pre moderný a rafinovaný dizajn. Nezabudnite si pozrieť video.

Materiálové zloženie podprsenky Lormar Frizzante Plunge

 • čipka 94% polyamid, 6% elastan
 • podšívka 100% polyester
Skontrolujte si svoju velkosť : tabuľka Lormar

Pri praní bielizne a oblečenia dododržujte ujte pokyny uvedené na štítku produktu.

Odporúčaná údržba a pranie:
 • prádlo perte ručne pri teplote vody do 30 C
 • pokiaľ sa rozhodnete prať prádlo v práčke, použite šetrný program prania alebo vrecko na pranie netýka sa podprseniek s kosticou - tie vždy ručne!!!
 • používajte prací prostriedok na jemnú bielizeň
 • produkt nebieliť, nežehliť, nepoužívať chemické čistenie, nesušiť v sušičke
 • dodržiavajte doporučenie pracých symbolov od výrobcu
pracie symboly pre Lormar

Súvisiace produkty

Podprsenka Lormar Frizzante Plunge

Podprsenka Lormar Frizzante Plunge

jemne vystužený košíček jemná úprava čipky podprsenka s kosticou nová kolekcia Lormar Frizzante Podprsenka Lormar Frizzante Plunge Podprsenka Lormar Frizzante Plunge z novej basic kolekcie Lormar Frizzante. Podprsenka Lormar Frizzante Plunge klas..

19,90€

Spodné prádlo Lormar
Podprsenka Lormar Frizzante Fascia

Podprsenka Lormar Frizzante Fascia

jemne vystužený košíček jemná úprava čipky odnímateľné ramienka nová kolekcia Lormar Frizzante Podprsenka Lormar Frizzante Fascia Korzetová Podprsenka Lormar Frizzante Fascia z novej basic kolekcie Lormar Frizzante. Podprsenka Lormar Frizzante Fa..

19,90€

Spodné prádlo Lormar
Podprsenka Lormar Frizzante Vela

Podprsenka Lormar Frizzante Vela

vystužená podprsenka jemná úprava čipky bezkosticová podprsenka nová kolekcia Lormar Frizzante Podprsenka Lormar Frizzante Vela Bezkosticová Podprsenka Lormar Frizzante Vela z novej basic kolekcie Lormar Frizzante. Podprsenka Lormar Frizzante Vel..

19,90€

Spodné prádlo Lormar
Podprsenka Lormar Frizzante Push Up

Podprsenka Lormar Frizzante Push Up

push up podprsenka jemná úprava čipky podprsenka s kosticou nová kolekcia Lormar Frizzante Podprsenka Lormar Frizzante Push Up Podprsenka Lormar Frizzante Push up z novej basic kolekcie Lormar Frizzante. Podprsenka Lormar Frizzante Push Up s..

19,90€

Spodné prádlo Lormar
Šortky Lormar Frizzante

Šortky Lormar Frizzante

šortky Lormar celokrajkové Šortky Lormar Frizzante Celokrajkové šortky Lormar Frizzante vyrobené z kvalitnej krajky s krásnym vzorom. K týmto šortkám nájdete u nás v súvisiacich produktoch i rôzne typy podprseniek, s ktorými si vytv..

10,50€

Spodné prádlo Lormar
Nohavičky Lormar Frizzante

Nohavičky Lormar Frizzante

jemná úprava čipky vhodné na celodenné nosenie nová kolekcia Lormar Frizzante Nohavičky Lormar Frizzante Nohavičky Lormar Frizzante z novej basic kolekcie Lormar Frizzante. Nohavičky Lormar Frizzante sú osvedčeného klasického strihu, vyrobené z je..

9,90€

Spodné prádlo Lormar
Brazílky Lormar Frizzante

Brazílky Lormar Frizzante

jemná úprava čipky vhodné na celodenné nosenie nová kolekcia Lormar Frizzante Brazílky Lormar Frizzante Brazílky Lormar Frizzante z novej basic kolekcie Lormar Frizzante. Brazílky Lormar Frizzante sú osvedčeného strihu, vyrobené z jemnej luxusnej ..

9,90€

Spodné prádlo Lormar

Lormar "Natural & Sparkling"

Nová kontinuálna línia pre Lormar, ktorá zvyšuje ženskosť v štýle "Natural & Sparkling".

Kompletná škála podprseniek a nohavičiek na uspokojenie potrieb každej ženy, potrieb, ktoré sa menia v rôznych časoch dňa, v mnohých kontextoch a náladách, ktoré sprevádzajú každodenný život. Rad výrobkov, ktoré dávajú ženám istotu, že sa budú vždy cítiť v pohode a krásne . Táto nová línia obsahuje tkaninu Ultra Soft pre štýl "Natural" s druhým efektom pokožky, ideálny pre každodenný život. Bezchybné modely v každom oblečení, na nosenie po celý deň. Opúšťa čipky pre štýl "Frizzante", ktorý sa vyberie na špeciálne príležitosti alebo jednoducho romantickejší a zmyselnejší. Mäkké polstrovanie a rafinované, inovatívne detaily, ktoré dávajú tejto novej rade mimoriadnu výhodu.